Jdi na obsah Jdi na menu
 


Xavier Samuel jako nový upír Twilight Ságy ROZBŘEZKU A ZATMĚNÍ

25. 5. 2010

Xavier Samuel - Nový upír v Twilight!

Xavier Samuel
Mluví se o něm jako o druhém Robertu Pattinsonovi, tak se na něj podíváme zblízka...
Po Liamu Hemsworthovi je Xavier Samuel další nadějnou hvězdou, která pochází až z daleké Austrálie. Zatímco doma si zahrál v pár seriálech, v Americe získal roli v dalším pokračování megaúspěšné Twilight ságy s názvem Zatmění a také v Rozbřesku, posledním díle upírské tetralogie. Původně se také mluvilo o tom, že tuto roli by měl ztvárnit Tom Felton (Draco Malfoy z Harryho Pottera), ale i Channig Tatum. Nakonec ale konkurz vyhrál právě Xavier.

Šestadvacetiletý hezoun si v Zatmění zahraje nově zrozeného upíra Rileyho, který se připojí ke spiknutí Viktorie (Bryce Dallas Howard). Ta si dala za úkol zabít Belliny ochránce i Bellu samotnou.
Sám Xavier byl překvapený, že roli získal, protože, jak sám řekl, už není zrovna ve věku teenagerů. Na svůj věk ale vůbec nevypadá, takže do mladé upírské partičky zapadne skvěle!

Jen co se začalo točit v kanadském Vancouveru, vrhla se na něj média, která ho okamžitě začala srovnávat (i díky stejně sexy háru) s Robertem Pattinsonem a věnovala mu patřičnou péči, kterou Xavier okomentoval s úsměvem slovy: "Kávu už teď budu pít asi vždy za přítomnosti blesků fotoaparátů, ale jsem šťastný, že jsem roli Rileyho získal."
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář